Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 125792-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 053-125792
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Canon („Канон“)“ за нуждите на ИА ВКВПД.
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства по обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Canon („Канон“)“ за нуждите на ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Canon („Канон“) за нуждите на ИА ВКВПД
Обособена позиция №: 2
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Обособена позиция № 2 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат на копирни и печатащи устройства с марка Brother („Брадър“) и Canon („Канон“)“ за нуждите на ИА „Военни клубове и военно-почивно дело“.