Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ul. Małachowskiego
Reference number: WZP.271.1.96.2021.JS
II.1.2)Main CPV code71520000 Construction supervision services
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług Inżyniera Kontraktu dla zadania inwestycyjnego pn.: Przebudowa ul. Małachowskiego.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.