Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Spausdinimo įrangos eksploatacinių medžiagų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą 2020
II.1.2)Code CPV principal30237310 Cartouches de polices de caractères pour imprimantes
II.1.4)Description succincte:
Spausdinimo įrangos eksploatacinių medžiagų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą 2020.