29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Usługi - 126844-2021
Submission deadline has been amended by:  179566-2021
Belgia-Antwerpia: Obsługa zakładów oczyszczania wody
2021/S 050-126844
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Oproep tot aanvraag tot deelneming — de bouw en exploitatie van een duurzame waterzuiveringsinstallatie, inclusief de bijhorende wegenis t.h.v. de Industrieweg
Numer referencyjny: B10890
II.1.2)Główny kod CPV
65120000 Obsługa zakładów oczyszczania wody
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45232410 Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45252210 Roboty budowlane w zakresie zakładów oczyszczania wody
II.2.4)Opis zamówienia:
Ter vervanging van de huidige, tijdelijke WZI-installatie op de site dient er een nieuwe en duurzame installatie te worden gebouwd. Deze installatie zal worden gebouwd in de nabijheid van droogdok 6.
De opdracht bestaat uit twee delen. Enerzijds de bouw van civiele constructies en bijhorende terreinaanleg en anderzijds het ontwerpen en dimensioneren van de waterzuiveringstechnologie aan de hand van de aangeleverde outputspecificaties alsook de bouw van de waterzuiveringsinstallatie.
De civieltechnische constructies en bijhorende terreinaanleg bestaan uit:
— een sokkel in gewapend beton met randgoot, inclusief aansluiting aan de openbare weg (ca. 20 m x 46 m),
— ca. twintigtal funderingspalen,
— prefab pompput van 2 m3,
— verharding en stelconplaten (32 m2),
— ISPS-omheining en elektrische schuifpoort (ca. 8 m),
— aansluiting effluentleiding op het openbare riool, inclusief toebehoren,
— nutsvoorzieningen (drinkwater, elektriciteit),
— aanpassingen aan het huidige leidingwerk.
De waterzuivering dient het drainagewater van het nabijgelegen droogdok 6 te zuiveren tot de vastgelegde lozingsnormen. In het drainagewater zijn verhoogde concentraties van volgende parameters aanwezig: BTEX, VOCl en TBT (Tributyltin). De inschrijvers dienen aan de hand van de aangeleverde informatie (gemiddelde concentraties influent, lozingsnormen en debieten) een waterzuiveringsinstallatie te ontwerpen en dimensioneren.