There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 126887-2022
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2022/S 050-126887
Tájékoztató a szerződés módosításáról
Szerződés/koncesszió módosítása az érvényességi ideje alatt
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Komáromi Ipari Park víziközmű-hálózat fejlesztése érdekében szükséges intézkedésekről c. projekt tervezési és kivitelezési feladatai
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
Az ÉDV Zrt. regionális vízellátó rendszeréhez kapcsolódóan Tata és Komárom települések között egy olyan nagy kapacitású regionális ivóvíz távvezeték kiépítése szükséges, melyen keresztül Tata és Tatabánya karszt-vízbázisaiból naponta 10 000 m3 ivóvíz juttatható el a komáromi ivóvízellátó rendszerbe.
A feladat részét képezi a tervezett távvezeték és a tatai Fényes-1. jelű karsztkút közötti bekötő vezeték kiépítése is, melynek szükséges kapacitása 4 000 m3/d. Fentieken túlmenően Szőny belterületén (a szőnyi víztorony és a Dózsa Gy. u. között) lévő mintegy 2,0 km hosszúságú DN300 mm méretű gerincvezeték átépítése is a szállítókapacitásának növelése érdekében.
A Tata-Komárom regionális távvezeték megvalósításra javasolt nyomvonal: a Bánhidai úttól kiinduló távvezeték Tata belterületét kikerülve a város D-i, NY-i és É-i részén halad, majd a Látóhegytől kezdődően a 8138 sz. utat követve, Naszály belterületén is áthaladva, Almásfüzitő és az 1 sz. főút érintésével, K-i irányból éri el Szőny belterületét. A használaton kívüli szőnyi víztorony melletti területen kialakított nyomásfokozótól a regionális távvezeték Szőny belterületén a meglévő DN300 mm gerincvezetéket kiváltva halad a Dózsa Gy./Mátra u. keresztezésében lévő végpontig, ahol a Komáromi víztornyot tápláló DN400 mm gerincvezetékhez csatlakozik.
A regionális távvezeték tervezett nyomvonalán kb. 50 db út, vasút és vízfolyás keresztezéssel kell kalkulálni.
A projektben tervezett ivóvíz vezetékek:
- DN 200 GÖV 1190,8 fm,
- DN400 KPE PE 100 PN10 1730 fm,
- DN 400 GÖV 21785,9 fm,
Továbbá Komáromban szükséges egy új, 1500 m3-es víztorony tervezése és építése.