II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 252-12.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101240
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44163000 Rohrleitungen und Formstücke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa rur z tworzyw sztucznych do instalacji kopalnianych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych w ilości i rodzaju określonej w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ. Przedmiot zmówienia został podzielony na 8 zadań.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44163000 Rohrleitungen und Formstücke
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BOSA I ŁĄCZNIK DO ŁĄCZENIA MECHANICZNEGO ŚR. ZEW. 110+/- 2MM PN 16 DO TRANSPORTU WODY KOPALNIANEJ, SPRĘŻ. POWIETRZA GAZÓW INERTNYCH WODY ZAWIESIN CIECZY AGRESYWNY - 4 500 m.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU GAZÓW INERTNYCH SPRĘŻONEGO POWIETRZA WODNYCH ZAWIESIN - 181 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.150+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 40 PREIZOLOWANA DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 470 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.185+/- 5MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 64 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN - 225 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.200+/- 8MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 25 DO TRANSPORTU WODY CIECZY NIEPALNYCH I WODNYCH ZAWIESIN ORAZ GAZU I METANU - 430 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.400 +/-15MM DŁUGOŚĆ 6000MM PN 6,3 DO TRANSPORTU METANU - 351 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO BEZCIŚNIENIOWA KIELICHOWA Z ROWKIEM PROSTOKĄTNYM I PIERŚCIENIEM NA WCISK 160X4,7X6000 Z WARSTWĄ POWIERZCHNIOWĄ ELEKTROPRZEWODZĄCĄ - 160 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
RURA Z TWORZYWA SZTUCZNEGO KOŁNIERZOWA ŚR.WEW.315+/-2MM DŁUGOŚĆ 5000MM 0,63MPA DO METANU - 572 szt.