Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка и монтаж на офис мебели за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция
II.1.2)Основен CPV код39100000 Мебелировка
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на поръчката е доставка и монтаж на офис мебели за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция по рамково споразумение № СПОР-7/15.03.2018 г., проведена в СЕВОП
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка и монтаж на офис мебели за обзавеждане за нуждите на Агенция за държавна финансова инспекция