Határozott időre kötött adás-vételi szerződés Orvostechnológiai eszközök, műszerek és mobíliák II. beszerzése az EFOP-2.2.6-VEKOP-16-2016-00001 projektben tárgyban.
Részajánlat tételi lehetőség az alábbiak szerint:
2. rész Sebészeti kéziműszerek és műtői mobíliák
5. rész Betegbiztonsági eszközök
5. Átadás-átvételi eljárás során biztosítandó:
- Érvényes forgalomba hozatali engedély (gyártói megfelelőségi nyilatkozat,ahol releváns,CE megfelelőség értékelési tanúsítvány)
- üzembe helyezési, ill. (szükség esetén) próbaüzemi jegyzőkönyv
- Kezelőszemélyzet betanítását igazoló jegyzőkönyv
- Felhasználói kézikönyvek, használati utasítások, magyar nyelven, nyomtatott formában, és/vagy elektronikus formában.
- jótállási dokumentáció,eszközismertetők,
- tételes átadás-átvételi jegyzőkönyv