We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 1287-2019
Poland-Katowice: Hoists
2019/S 001-001287
Contract award notice – utilities
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowym dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku – nr grupy 292-20-02.
Reference number: 701701026-1
II.1.2)Main CPV code
42416300 Hoists
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 zezm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiot zamówienia podzielono na 14 części zamówienia (zadań), w których szacunkowa ilość dostaw wynosi ogółem 1 581 szt. wciągników, podciągników i podciągarek z napędem ręcznym łańcuchowym.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Ciągarki ręczne z napędem dźwigniowym z obudową żeliwną
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
L.p. Przedmiot zamówienia Ilość Jedn.
1 - Ciągarki ręczne z napędem dźwigowym z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 23,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 3,0 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 15,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym do kolejek podwieszanych z obudową żeliwną
Lot No: 2
2 Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym do kolejek podwieszanych z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, obudowa żeliwna, min. udźwig 1,6 t, wysokość podnoszenia min. 1,5m 33,000 szt.2 wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, obudowa żeliwna, min. udźwig 3,2t, wysokość podnoszenia min 1,5 m 2,000 szt.3 wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, obudowa żeliwna, min. udźwig 3,2 t, wysokość podnoszenia min. 2 m 16,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym o minimalnym udźwigu 3,2t do kolejek podwieszanych
Lot No: 3
3 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym o minimalnym udźwigu 3,2t do kolejek podwieszanych
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, min. udźwig 3,2t, wysokość podnoszenia min 2,0m 8,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 0,8t z obudową żeliwną
Lot No: 4
4 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 0,8t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 0,8 t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 123,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 1,5t z obudową żeliwną
Lot No: 5
5 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 1,5t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 1,5t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 134,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 1,5t, wysokość podnoszenia min. 3 m 143,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 1,5t, wysokość podnoszenia min. 5 m 57,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 2,5t z obudową żeliwną
Lot No: 6
6 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 2,5t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 2,5t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 86,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 2,5t, wysokość podnoszenia min. 3 m 182,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 2,5t, wysokość podnoszenia min. 5 m 39,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 3,0t z obudową żeliwną
Lot No: 7
7 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 3,0t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 3,0t, wysokość podnoszenia min. 1,5m 54,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 3,0t, wysokość podnoszenia min. 3m 76,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 3,0t, wysokość podnoszenia min. 5m 45,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 5,0t z obudową żeliwną
Lot No: 8
8 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 5,0t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 5,0t, wysokość podnoszenia min. 1,5m 105,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 5,0t, wysokość podnoszenia min. 5m 77,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 5,0t, wysokość podnoszenia min. 3m 19,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 6,0t z obudową żeliwną
Lot No: 9
9 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o minimalnym udźwigu 6,0t z obudową żeliwną
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 6,0t, wysokość podnoszenia min. 1,5 m 1,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, obudowa żeliwna, udźwig min. 6,0t, wysokość podnoszenia min. 3m 6,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu do 1,0t
Lot No: 10
10 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu do 1,0t
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 0,25t, wysokość podnoszenia min 1,5m 20,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 0,5t, wysokość podnoszenia min 3m 17,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 0,75t, wysokość podnoszenia min 1,5m 29,000 szt.
4 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 0,75t, wysokość podnoszenia min 3m 10,000 szt.
5 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 1,0t, wysokość podnoszenia min 1,5m 9,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 1,5t
Lot No: 11
11 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 1,5t
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 1,5t, wysokość podnoszenia min 1,5m 69,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 1,5t, wysokość podnoszenia min 3m 25,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 1,5t, wysokość podnoszenia min 5m 18,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 3,0t
Lot No: 12
12 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 3,0t
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 3,0t, wysokość podnoszenia min 1,5m 46,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 3,0t, wysokość podnoszenia min 3m 30,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 6,0t
Lot No: 13
13 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem dźwigniowym o udźwigu 6,0t
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem dźwigniowym, min. udźwig 6,0t, wysokość podnoszenia min 1,5m 13,000 szt.
Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym
Lot No: 14
14 - Wciągniki ręczne łańcuchowe z napędem łańcuchowym
1 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym, min. udźwig 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 5,000 szt.
2 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. udźwig 1,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 20,000 szt.
3 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. udźwig 1,5 t, wysokość podnoszenia min. 6 m 13,000 szt.
4 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. udźwig 2,0 t, wysokość podnoszenia min. 6 m 5,000 szt.
5 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. udźwig 3,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 1,000 szt.
6 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. udźwig 2,0 t, wysokość podnoszenia min. 3 m 5,000 szt.
7 Wciągnik ręczny łańcuchowy z napędem łańcuchowym min. udźwig 2,0 t, wysokość podnoszenia min. 10 m 2,000 szt.