Udbudsbekendtgørelse – forsyningsvirksomhed
Direktiv 2004/17/EF
II.1)Beskrivelse
II.1.6)CPV-glossaret (common procurement vocabulary)71311240 Ingeniørarbejder i forbindelse med lufthavne, 71320000 Ingeniørmæssig projektering, 71300000 Ingeniørvirksomhed, 71330000 Diverse former for ingeniørvirksomhed
BeskrivelseIngeniørarbejder i forbindelse med lufthavne.
Ingeniørmæssig projektering.
Ingeniørvirksomhed.
Diverse former for ingeniørvirksomhed.