There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Szolgáltatások - 128973-2020
Magyarország-Budapest: Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
2020/S 054-128973
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
BDVFP Infra tervező
Hivatkozási szám: EKR001149072019
II.1.2)Fő CPV-kód
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Tervezői művezetésre és kapcs. tan.adásra irányuló megbízással vegyes Tervezési keretmegállapodás az „Infrastruktúra hálózat előkészítői infratervezői feladatok ellátása” tárgyában a Kemény Ferenc Sportlétesítmény-fejlesztési Program – jelenlegi projekt nevén Budapest Déli Városkapu Fejlesztési Program (benne a Ferencvárosi Szabadidős és Sportpark és a részeként megépülő Atlétikai Központ) elemeivel kapcsolatban. A közb. elj. alapján a Kbt. 105. § (1) bek. a) és c) pontjai szerinti vegyes keretmegállapodás (Tervezési Keretmegállapodás= TK) megkötésére kerül sor. Erre tekintettel az AK a Nyertes AT által ajánlata keretében benyújtott árazott Költségvetésben foglalt ajánlati árak alapján a közvetlen megrendelés jogával vagy az Árazott költségvetésen kívüli tételek megrendelése esetén konzultációs felhívással élhet. A TK Keretösszege nettó 2 961 110 000 Ft, melynek részei közötti AK általi átcsoportosítás lehetséges és melynek kimerítésére nem vállal kötelezettséget az AK.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71330000 Különféle mérnöki szolgáltatások
71356400 Műszaki tervezési szolgáltatások
71410000 Várostervezési szolgáltatások
90712000 Környezeti tervezés
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A jelen közb. elj. tárgya a Budapest Déli Városkapu Fejlesztési Programrészét képező beruházások megvalósítása érdekében a dél-pesti és észak-csepeli területen megtartásra kerülő épületek, építmények feltárásához, kiszolgálásához és üzemeltetéséhez szükséges műszaki infrastruktúra-hálózat (közlekedés,kötött pályás közlekedés (HÉV, vasút, villamos), közút és kötött pályás közlekedés keresztezés műtárgyai,közmű és közműkiváltás, smart infrastruktúra, partvédelem/árvízvédelem, stb.) megvalósítása érdekében szükséges tervezési és tervezői művezetői feladatok ellátása, ezekkel kapcsolatos intézkedések biztosítása, szakmai támogatása (együttesen: Beruházás/Szolgáltatások). A Nyertes AT a Szolgáltatásokat az alábbi feladatok ellátásával köteles
Nyújtani: 1. Laza beépítésű belterületi Projektelemek kapcsán a Műszaki Leírásban szereplő tervezési, tervezői művezetési feladatok ellátása (Becsült telj. mennyiség: 134 ha), 2. Sűrű, intenzív beépítésű belterületi Projektelemek kapcsán tervezési, tervezői művezetési Feladatok ellátása (Becsült teljes mennyiség: 92 ha), 3. A Laza beépítésű belterületi Projektelemek és a sűrű, intenzív beépítésű belterületi Projektelemek vonatkozásában szükséges az AD III. kötetben (ML-ban) megadott vonalas és egyéb műszaki létesítmények(Közlekedési építmények (közút),, Közlekedési építmények (kötöttpályás közlekedési elemek, Közművek, elektromos közműhálózat, Árvízvédelemi és vonalas vízi létesítmények és azokkal összefüggésben létesítendő egyéb árvízvédelmi mérnöki létesítmények) területarányosan számított díjazással elszámolásra kerülő tervezési feladatok ellátása: 4. Egységáras elszámolású feladatok: közúti híd és vagy különleges egy- vagy többnyílású kötöttpályás közlekedési híd [előirányzott mennyiség (e.m.) 1 db], gyalogos és kerékpáros híd [e.m. 1 db]építése Ráckevei (Soroksári)-Duna-ág felett; közúti híd és vagy különleges egy- vagy többnyílású kötöttpályás közlekedési híd [előirányzott mennyiség (e.m.) 4 db], gyalogos és kerékpáros híd [e.m. 2 db] építése keskeny csatorna felett; helyi közúti villamos vasút építésének megtervezése szükséges egyéb műtárgyakkal [e.m. 2,5km]; meder, rézsű és partvédelemi művek és vízi létesítmények létesítésének megtervezése [e.m. 3,8 km] 5.A Keretmegállapodás teljes időtartama alatt (előkészítés és megvalósítás során) a Beruházás teljes területét,illetve valamennyi infrastruktúra elemet érintő egyéb, időarányosan elszámolásra kerülő mérnöki feladatok ellátása. A tervezői művezetési feladatok kiterjednek a Kivitelező kiválasztására irányuló közbeszerzési eljárásokban történő közreműködésre (keret 27785000,-Ft), továbbá a kivitelezési szerződés időtartama alatt az Étv. 33. § (4) bek. szerinti tervezői művezetés elvégzésére (keret 140312000,-Ft). A TK hatálya alatt Megrendelő max 14 560 000 Ft értékben rendelhet meg Írásbeli Konzultációt követő szerződéssel további egyedi feladatokat.