Keretmegállapodás az ALFÖLDVÍZ Zrt. üzemeltetésében lévő villamos szennyvízszivattyúk és keverők részben és egészben történő felújításának és javításának elvégzésére.
Az egyes keretmegállapodás alapján kibocsátásra kerülő megrendelők alapján a nyertes ajánlattevő által elvégzendő felújítási, illetve javítási feladatok:
a) komplett villamos szennyvíz szivattyú felújítás:
2. forgórész új tengely beépítés;
5. főalkatrész csere (járókerék, járókerék ház, olajház, 15 fm kábel);