Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Izgradnja i rekonstrukcija sustava vodoopskrbe i odvodnje otpadnih voda aglomeracije Slatina
Numer referencyjny: EVV-1/2021
II.1.2)Główny kod CPV45231300 Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
II.1.4)Krótki opis:
Rekonstrukcija i sanacija na vodoopskrbi i odvodnji te priprema za priključke na sustav vodoopskrbe.