Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 129661-2017
Švedija-Solna: Mokslinių tekstų rašymo mokymai ECDC darbuotojams
2017/S 069-129661
Skelbimas apie pirkimą
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Mokslinių tekstų rašymo mokymai ECDC darbuotojams.
Nuorodos numeris: OJ/2017/RMC/9198.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
80580000 Kalbų kursai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Mokymai, kaip rašyti mokslinius tekstus, daugiausia ugdant rašymo ir teksto peržiūrėjimo įgūdžius, bet galbūt taip pat apimant ir kitas su moksliniu rašymu susijusias sritis. Mokymai gali būti teikiami grupėms arba vedant individualias pamokas. Paslaugų teikėjas turi gebėti teikti visas paslaugas anglų kalba.
Pagrindinė tikslinė kursų grupė – ECDC personalo nariai, užkrečiamųjų ligų ekspertai, epidemiologai, mikrobiologai, biostatistai ir su visuomenės sveikata susijusios kompetencijos srities ekspertai.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
Vertė be PVM: 80 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Žr. interneto adresą, nurodytą I.3 dalyje.