Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Raamleping keeleõppeteenuste osutamiseks Euroopa Komisjonile
Viitenumber: SANTE/2017/F6/014.
II.1.2)CPV põhikood80580000 Keelekursuste korraldamine
II.1.4)Lühikirjeldus:
Kõnealuse raamlepingu eesmärk on osutada keeleõpet 4 Euroopa Liidu ametlikus keeles (inglise, prantsuse, saksa ja hispaania keeles) komisjoni töötajatele nende kontorites Iirimaal Meathi krahvkonnas Dunsanys Grange'is (45 km Dublinist loodes, ligikaudu 8 km Trimist ja 25 km Navanist).
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 455 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Iirimaal Meathi krahvkonnas asuvates komisjoni ruumides õpetatavat keelt emakeelena kõnelevate õpetajate vahetu juhendamisega keelekursuste tagamine. Iga keelt tuleb õpetada kuni 12 erineval tasemel, olenevalt osalejate tasemest ning vastavalt Euroopa Nõukogu Euroopa keeleõppe raamdokumendile (Common European Framework of Reference for Languages (CEFR)). Iga taseme keeleõpe kestab 66 tundi, sisaldades 2 tundi iga tunni kohta igal nädalal oktoobrist juunini, millele järgnevad poolintensiivkursused (2 tundi päevas) 2 nädala jooksul augustis. Nõutakse ka õppijate keeleprofiili hindamiseks tasemetestide korraldamist, et suunata nad sobiva tasemega kursusele.
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Pamatnolīgums par valodu apmācības pakalpojumu sniegšanu Eiropas Komisijai.
Atsauces numurs: SANTE/2017/F6/014.
II.1.2)Galvenās CPV kods80580000 Valodu mācību kursu pasniegšana
II.1.4)Īss apraksts:
Šā pamatnolīguma mērķis ir nodrošināt valodu apmācību 4 Eiropas Savienības oficiālajās valodās – angļu, franču, spāņu un vācu valodā – Eiropas Komisijas darbiniekiem to birojos Grange, Dunsany, Mītas grāfistē, Īrijā (45 km uz ziemeļrietumiem no Dublinas, aptuveni 8 km no Trimas un 25 km no Navanas).
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 455 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Tādu klātienes valodu kursu nodrošināšana, kuros mācības personīgi vada pasniedzēji, kam attiecīgā valoda ir dzimtā valoda, Komisijas telpās Mītas grāfistē, Īrijā. Katra valoda jāmāca maksimāli 12 dažādos līmeņos atkarībā no dalībnieku zināšanu līmeņa un saskaņā ar Eiropas Padomes Eiropas vienoto valodu prasmes līmeņa noteikšanas sistēmu (CEFR). Katrs līmenis būs 66 stundu apjomā un ietvers iknedēļas nodarbības (2 stundas katrai nodarbībai) no oktobra līdz jūnijam, bet augustā sekos 2 nedēļu pusintensīvie kursi (2 stundas dienā). Nepieciešama arī zināšanu līmeņa noteikšanas pārbaužu organizēšana apmācāmo valodas profilu novērtēšanai, lai iekļautu tos atbilstoša līmeņa kursā.