Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 129810-2022
Finnland-Tampere: Bedarfspersonenbeförderung
2022/S 050-129810
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tilausajopalvelut 2021-2026 (DPS), KAIPR siirtoajo 15.3.22, Diaarit 5285 5287 5292
Referenznummer der Bekanntmachung: 5285 5287 5292
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60140000 Bedarfspersonenbeförderung
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
Palvelut - 129810-2022
Suomi-Tampere: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
Oikeusperusta:
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Viitenumero: 5285 5287 5292
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tilausajopalvelujen hankinta
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta: