Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Par standarta programmatūras, ražotāja standarta programmatūras atbalsta piegādi un standarta apmācības kursu nodrošināšanu Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem
Atsauces numurs: VRAA 2017/09/AK/CI-110
II.1.2)Galvenās CPV kods48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
II.1.4)Īss apraksts:
Par standarta programmatūras, ražotāja standarta programmatūras atbalsta piegādi un standarta apmācības kursu nodrošināšanu Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem.
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Programmatūras licences un to atjaunināšana
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Saskaņā ar atklāta konkursa nolikumu.