Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Valenciennes'is, Lille'is ja Angers'is asuvatesse büroodesse bürootarvete tarnimise teenuste leping
Viitenumber: ERA 2015 05 OP.
II.1.2)CPV põhikood30192000 Kantseleitarbed
II.1.4)Lühikirjeldus:
ERA ja CPVO soovivad sõlmida Valenciennes'is, Lille'is ja Angers'is asuvate büroode jaoks büroovarustuse tarne raamlepingu. Töövõtja peab suutma osutada kõiki teenuseid, mis on seotud bürootarvete, büroovarustuse ja teenuste ostmisega igapäevaseks kasutamiseks ERA 170 töötajale ja CPVO 60 töötajale ning aeg-ajalt lisanõudmiste täitmiseks, samuti konverentside ja kohtumiste varustuse ostmisega töökohtumisteks, mida korraldatakse iga päev (ligikaudu 400 koosolekut aastas). Kahel kolmandikul nimetatud kohtumistest osaleb 5–25 inimest ja ühel kolmandikul 25–50 inimest. Teatavatel suurüritustel, mis toimuvad 50 korda aastas, osaleb ligikaudu 50–200 inimest.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 512 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)30192000 Kantseleitarbed
II.2.4)Hanke kirjeldus: