II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa zgrzebeł do przenośników zgrzebłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych(nr grupy 292-2)
Nuorodos numeris: 701902258/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42419800 Konvejerių dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zgrzebeł do przenośników dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w ramach składów konsygnacyjnych. Przedmiot zamówienia podzielono na 26 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ .
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Zgrzebło kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44540000 Grandinė
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Zgrzebło kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Zgrzeblo kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
Pirkimo dalies Nr.: 10
Pirkimo dalies Nr.: 11
Pirkimo dalies Nr.: 12
Pirkimo dalies Nr.: 13
Pirkimo dalies Nr.: 14
Zgrzebło kompletne do przenośnika zgrzebłowego wg.. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 15
Obejma zgrzebla do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 16
Obejma zgrzebła do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Pirkimo dalies Nr.: 17
Pirkimo dalies Nr.: 18
Pirkimo dalies Nr.: 19
Pirkimo dalies Nr.: 20
Pirkimo dalies Nr.: 21
Pirkimo dalies Nr.: 22
Pirkimo dalies Nr.: 23
Pirkimo dalies Nr.: 24
Pirkimo dalies Nr.: 25
Zamek boczny kuty do przenośnika zgrzebłowego wg. asortymentu określonego w załączniku nr 1 i 2 do SIWZ
Pirkimo dalies Nr.: 26
Obejma zgrzebła do przenośnika zgrzebłowego wg.. asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
Dostawy - 130339-2019
Polska-Katowice: Części przenośników
2019/S 056-130339
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902258/01
II.1.2)Główny kod CPV
42419800 Części przenośników
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
44540000 Łańcuch
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15
Część nr: 16
Część nr: 17
Część nr: 18
Część nr: 19
Część nr: 20
Część nr: 21
Część nr: 22
Część nr: 23
Część nr: 24
Część nr: 25
Część nr: 26