Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 1033081
II.1.2)Main CPV code15000000 Food, beverages, tobacco and related products
II.1.4)Short description:
Furnizare de alimente in conformitate cu caietul de sarcini. Se va incheia acord cadru de furnizare de alimente pentru fiecare lot de alimente pe o perioada de 24 luni. Frecventa de atribuire a contractelor subsecvente este de 6 luni. Achizitia se va face pe loturi : 6 loturi. Caracteristicile tehnice si cantitatile estimate sunt prezentate detaliat in caietul de sarcini.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
FRUCTE, LEGUME SI PRODUSE CONEXE
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)15000000 Food, beverages, tobacco and related products
15300000 Fruit, vegetables and related products
II.2.4)Description of the procurement:
CONFORM CAIETULUI DE SARCINI
03142500 Eggs
PRODUSE DE ORIGINE ANIMALA, CARNE SI PREPARATE DIN CARNE
Lot No: 1
15100000 Animal products, meat and meat products
PRODUSE DE PANIFICATIE, DE PATISERIE SI DE COFETARIE PROASPETE
Lot No: 3
15810000 Bread products, fresh pastry goods and cakes
15500000 Dairy products
DIVERSE PRODUSE ALIMENTARE
Lot No: 2
15800000 Miscellaneous food products