VII.1.2)Az eredeti hirdetményben javítandó szövegrészSzakasz száma: IV.2.2
A módosítandó szöveg helye: Ajánlatok vagy részvételi kérelmek benyújtásának határideje
A következő helyett:
Dátum: 16/03/2021
Helyi idő: 14:00
Helyesen:
Dátum: 25/03/2021
2. AK a Kbt. 65. § (3), (5) bek-ben foglaltaknak való megfelelés érdekében rögzíti, hogy a keretmegállapodás alapján megvalósítandó beszerzések során megvalósítandó, és egy időben teljesítendő egyedi megrendelés várható nagyságrendje 400 db készülék, azonban az egy időben teljesítendő egyedi megrendelések nagyságrendje ennél nagyobb is lehet, ezért kérjük, hogy az ajánlattétel során ezt is vegyék figyelembe.
5. A KM alapján az egyedi szerződések megkötésére a Kbt. 105.§ (2) bekezdés b) pontjában foglalt módon kerülhet sor.