Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Works - 130856-2019
Magyarország-Érd: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2019/S 057-130856
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Fenyves-Parkvárosi Köznevelési Centrum építése
Hivatkozási szám: EKR000388852018
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
A felhívásII.1.1)ésII.2.1)pontjaiban rövidítés van karakterkorlátozás miatt. A közbeszerzési eljárás tárgya:Érd Megyei Jogú város közigazgatási területén 2030 Érd, Burkoló utca 40, 933. hrsz-ú Fenyves-Parkváros köznevelési centrum (általános iskola, sportcsarnok és tanuszoda) tervezési és kivitelezési munkái
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45210000 Magasépítési munka
45350000 Gépészeti szerelések
45112700 Tereprendezési munkák
45310000 Villamos szerelési munka
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
71421000 Kertépítési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Érd Megyei Jogú város közigazgatási területén 2030 Érd, Burkoló utca 40, 933. hrsz-ú Fenyves-Parkváros köznevelési centrum (általános iskola, sportcsarnok és tanuszoda) tervezési és kivitelezési munkái
Főbb számszerűsíthető adatok:
Érd, Parkváros Burkoló utca, Festő utca, Búvár utca és Favágó utca közti jelenleg beépítetlen telken (933 hrsz) kerül elhelyezésre egy 24 tantermes és 6 szaktantermes általános iskola (7907,37 m2), kézilabda csarnokkal, 400 fős lelátóval (2550,35 m2) és tanuszodával (1560,34 m2).
A komplexumban 1 teherlift és 2 személyfelvonó található.
A pinceszinten kerül elhelyezésre az ebédlő és csarnok, valamint az uszoda és csarnok öltöző egységei. Építéssel érintett terület: nettó 12 018,06 m2. (a 253/1997. (XII. 20.) Korm. rendelet (OTÉK) 1. számú melléklet 88. pontja szerinti nettó alapterületet érti)
A beépítendő telek területe: 18 395 m2.
Ajánlatkérő jogerős építési engedéllyel rendelkezik, de nyertes ajánlattevő feladata a kiviteli tervek elkészítése.
Részletes leírás a közbeszerzési dokumentumokban kerültek kifejtésre.
Az ajánlati árnak tartalmaznia kell minden költséget, amelyek a megvalósításhoz, szükségesek.
Ajánlatkérő rögzíti, hogy az ellenszolgáltatás fedezetét a Modern Városok Program (MVP) keretében Magyarország Kormánya és a megyei jogú városok önkormányzatai között első ütemben kötött együttműködési megállapodásokkal összefüggő intézkedésekről szóló 1408/2016. (VI.28.) Kormány határozat terhére biztosítja.
A támogatási intenzitás a projekt elszámolható összköltségének 100,000000 %-a, továbbá, hogy a projekt szállítói finanszírozással nem érintett.