Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
PROGRAMMA TROTTOIRS Lot Pakenwijk:(Her)aanleg, vernieuwing en verbetering van diverse trottoirs verspreid over het grondgebied van de stad Leuven en haar deelgemeenten
Referentienummer: Leuven-OD_SOW/20.034/802.3-bis-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45233253 Wegdekwerkzaamheden voor voetpaden
II.1.4)Korte beschrijving: