Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: JRC/GEE/2022/OP/0720-PIN
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09123000 Erdgas
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Die JRC Geel beabsichtigt den Abschluss eines Vertrags über die kontinuierliche Lieferung von Erdgas an die JRC Geel. Das Gas soll zur Beheizung von drei Gebäuden in den Räumlichkeiten der JRC Geel und zur Stromversorgung eines Dampferzeugers verwendet werden.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09123000 Erdgas
09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
09100000 Brennstoffe
09120000 Gasförmige Brennstoffe
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.14)Zusätzliche Angaben
Toto oznámenie poskytuje len predbežné informácie
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:Referenčné číslo: JRC/GEE/2022/OP/0720-PIN
II.1.2)Hlavný kód CPV09123000 Zemný plyn
II.1.4)Stručný opis:
Spoločné výskumné centrum v Geeli plánuje uzatvoriť zmluvu na nepretržitú dodávku zemného plynu do spoločného výskumného centra. Plyn sa bude používať na vykurovanie troch budov v priestoroch spoločného výskumného centra v Geeli a na poháňanie parného generátora.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV09123000 Zemný plyn
09000000 Ropné výrobky, palivo, elektrina a ostatné zdroje energie
09100000 Palivá
09120000 Plynné palivá
II.2.4)Opis obstarávania: II.2.14)Doplňujúce informácie