VII.1.2)In der ursprünglichen Bekanntmachung zu berichtigender TextAbschnitt Nummer: II.2.4
Stelle des zu berichtigenden Textes: Opis zamówienia – zmianie ulega dotychczasowy opis w ppkt 1.2.1. i 1.2.2
Anstatt:
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
1.2.1. Dostawę i sprzedaż urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek w modelu własnościowym wraz z niezbędnymi licencjami terminali typu embedded dla systemu SafeQ v6 dla PGE Energia Odnawialna S.A., PGE Systemy S.A., PGE Dystrybucja S.A.; PGE Obrót S.A;
1.2.2. Dostawę i najem urządzeń wielofunkcyjnych oraz drukarek wraz z niezbędnymi licencjami terminali typu embedded dla systemu SafeQ v6 dla PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A., PGE Energia Ciepła S.A.;
1.2.4. Podłączenie dostarczonych urządzeń wielofunkcyjnych (MFP – Multi-Function Printer) i drukarek o których mowa w punktach 1.2.1 i 1.2.2 do Centralnego Systemu Wydruku (CSW);