Lieferungen - 132009-2022
Tschechien-Prag: Elektrische Lampen und Leuchten
2022/S 051-132009
Vorinformation
Diese Bekanntmachung dient der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Osvětlovací technika 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
31500000 Elektrische Lampen und Leuchten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky bude dodávka osvětlovací techniky a jejího příslušenství v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Osvětlovací pulty
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
31682210 Messgeräte und Steuer- und Überwachungsanlagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění veřejné zakázky bude dodávka osvětlovacích pultů v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací. Blíže bude specifikováno v ZD.
LED svítidla
Los-Nr.: 2
Předmětem plnění veřejné zakázky bude dodávka svítidel v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací. Blíže bude specifikováno v ZD.
Efektová svítidla
Los-Nr.: 3
Předmětem plnění veřejné zakázky bude dodávka efektových svítidel v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací. Blíže bude specifikováno v ZD.