Włochy-Ispra: Kontrola, konserwacja, dostawa i montaż sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości
2021/S 053-132195
Wstępne ogłoszenie informacyjne
Niniejsze ogłoszenie jest tylko wstępnym ogłoszeniem informacyjnym
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Kontrola, konserwacja, dostawa i montaż sprzętu zabezpieczającego przed upadkiem z wysokości
Numer referencyjny: JRC/IPR/2021/OP/0605
II.1.2)Główny kod CPV50800000 Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
II.1.4)Krótki opis:
Zamówienie umożliwi okresową kontrolę i konserwację naprawczą systemów i urządzeń zabezpieczających przed upadkiem z wysokości w placówce w Isprze, w odniesieniu do których nie jest wymagane zezwolenie producenta (zgodnie z normą EN 365), instalację nowych systemów i urządzeń zabezpieczających przed upadkiem z wysokości oraz innych powiązanych produktów pomocniczych zgodnych z obowiązującymi przepisami, które nie wymagają zezwolenia producenta na prowadzenie prac konserwacyjnych i okresowych kontroli.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV50800000 Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji
44212300 Konstrukcje i ich części
35113000 Sprzęt bezpieczeństwa
II.2.4)Opis zamówienia:
Italia-Ispra: Inspecție, întreținere, furnizare și instalare de echipamente de protecție împotriva căderii
Prezentul anunţ este doar un anunț de intenție
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Inspecție, întreținere, furnizare și instalare de echipamente de protecție împotriva căderii
Număr de referinţă: JRC/IPR/2021/OP/0605
II.1.2)Cod CPV principal50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
II.1.4)Descriere succintă:
Contractul va permite inspecția periodică și întreținerea corectivă a sistemelor și dispozitivelor de protecție împotriva căderii la situl din Ispra pentru care nu este necesară autorizația producătorului (conform standardului EN 365), instalarea de noi sisteme și dispozitive de protecție împotriva căderii și a altor produse auxiliare conexe conforme cu legislația actuală care nu necesită autorizația producătorului de a efectua inspecții de întreținere periodică.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)50800000 Diverse servicii de întreţinere şi de reparare
44212300 Structuri şi părţi
35113000 Echipament de siguranţă
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Avviso di preinformazione
Il presente avviso è soltanto un avviso di preinformazione
Base giuridica:
Regolamento (UE, Euratom) n. 2018/1046
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Ispezione, manutenzione, fornitura e installazione dispositivi anticaduta
Numero di riferimento: JRC/IPR/2021/OP/0605
II.1.2)Codice CPV principale50800000 Servizi di riparazione e manutenzione vari
II.1.4)Breve descrizione:
Il contratto consentirà, l'ispezione periodica e la manutenzione correttiva dei sistemi e dispositivi anticaduta del sito di Ispra per i quali non è necessaria l'autorizzazione del fabbricante (come identificato dalla norma EN 365), l'installazione di nuovi sistemi e dispositivi anticaduta e altri prodotti accessori correlati conformi alla normativa vigente e per i quali non sarà necessaria l'autorizzazione del fabbricante per l'ispezione periodica e la manutenzione.
II.1.5)Valore totale stimatoValore, IVA esclusa: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari50800000 Servizi di riparazione e manutenzione vari
44212300 Strutture e parti
35113000 Attrezzature per la sicurezza
II.2.4)Descrizione dell'appalto: