Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Redovito održavanje županijskih i lokalnih cesta na području Koprivničko-križevačke županije
Referentni broj: 02-2021
II.1.2)Glavna CPV oznaka45233141 Radovi na održavanju cesta
II.1.4)Kratak opis:
Predmet nabave je izvođenje radova na redovitom održavanju i zaštiti županijskih i lokalnih cesta na području Koprivničko-križevačke županije.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 64 000 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a45233141 Radovi na održavanju cesta
II.2.4)Opis nabave: