Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa dwóch sztuk naczyń skipowych 27,0T dla Polskiej Grupy Górniczej Oddział KWK ROW Ruch Jankowice.
Nuorodos numeris: 481801464
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas42419500 Liftų, skipinių keltuvų ar eskalatorių dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
VI dalis: Papildoma informacija
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 481801464
II.1.2)Główny kod CPV42419500 Części wyciągów pionowych i pochyłych lub schodów ruchomych
II.1.4)Krótki opis: