Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 132828-2019
Luksemburg-Luksemburg: FL/TM19-FI
2019/S 058-132828
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
FL/TM19-FI
II.1.2)Główny kod CPV
79530000 Usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych
II.1.4)Krótki opis:
Centrum Tłumaczeń dla Organów Unii Europejskiej planuje zawrzeć umowy ramowe o tłumaczenie pisemne znormalizowanych tekstów technicznych z dziedziny praw własności intelektualnej z języków bułgarskiego, czeskiego, duńskiego, niemieckiego, greckiego, angielskiego, hiszpańskiego, estońskiego, francuskiego, chorwackiego, węgierskiego, włoskiego, litewskiego, łotewskiego, maltańskiego, niderlandzkiego, portugalskiego, rumuńskiego, polskiego, słowackiego, słoweńskiego i szwedzkiego na język fiński.
Anunţ referitor la modificări sau informaţii suplimentare
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.2)Cod CPV principal79530000 Servicii de traducere
II.1.4)Descriere succintă:
Centrul de Traduceri pentru Organismele Uniunii Europene intenționează să încheie contracte-cadru pentru traducerea de texte tehnice standardizate din domeniul drepturilor de proprietate intelectuală din limbile bulgară, cehă, daneză, germană, greacă, engleză, spaniolă, estonă, franceză, croată, maghiară, italiană, lituaniană, letonă, malteză, neerlandeză, polonă, portugheză, română, slovacă, slovenă și suedeză în limba finlandeză.