Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Služby - 132850-2019
Luxembursko-Luxemburg: Uzavretie rámcových zmlúv na preklad právnych textov z poľského jazyka do slovenského jazyka
2019/S 058-132850
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Služby
Právny základ:
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Uzavretie rámcových zmlúv na preklad právnych textov z poľského jazyka do slovenského jazyka
II.1.2)Hlavný kód CPV
79530000 Prekladateľské služby
II.1.4)Stručný opis:
Verejné obstarávanie je stále, takže nové žiadosti je možné prijať kedykoľvek počas jeho trvania. Dĺžka trvania rámcovej zmluvy je 1 rok, pričom s konkludentným súhlasom môže byť predĺžená o 3 1-ročné obdobia. Maximálny počet rámcových zmlúv, ktoré možno uzavrieť, je stanovený. Na základe kritérií na vyhodnotenie ponúk sa vyhotoví zoznam poradia dodávateľov. Tento zoznam určí poradie dodávateľov, v ktorom budú v závislosti od ich pracovných kapacít a prípadnej oblasti špecializácie oslovení s ponukou konkrétnych prekladov. Poradie bude pravidelne prehodnocované tak, aby odrážalo skutočnú kvalitu poskytnutých služieb. Poradie sa bude meniť takisto na základe uzatvorenia nových rámcových zmlúv alebo vypovedania existujúcich rámcových zmlúv.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Uzavretie rámcových zmlúv na preklad právnych textov z poľského jazyka do slovenského jazyka. Maximálny počet rámcových zmlúv je 20. Výzva na účasť na verejnom obstarávaní stále trvá.