Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reinigung der Gebäude und Instandhaltung der Grünanlagen der Gebäude des Gerichtshofs der Europäischen Union
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-17/019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911200 Gebäudereinigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Reinigung der Gebäude und Instandhaltung der Grünanlagen aller Gebäude, Orte und Innen- und Außenflächen des Gerichtshofs der Europäischen Union.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Gebäude, Grünflächen, Orte und Innen- und Außenflächen des Gerichtshofs der Europäischen Union im Gerichtshof der Europäischen Union im Großherzogtum Luxemburg.
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Euroopan unionin tuomioistuimen rakennusten siivoustyöt sekä viheralueiden kunnossapito
Viitenumero: COJ-PROC-17/019
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi90911200 Siivouspalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Euroopan unionin tuomioistuimen rakennusten siivoustyöt sekä rakennuksiin liittyvien kaikkien viheralueiden, tilojen ja sisä- ja ulkopintojen kunnossapito.
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Euroopan unionin tuomioistuimen rakennukset, viheralueet, tilat ja sisä- ja ulkopinnat Luxemburgin suurruhtinaskunnassa.
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Europos Sąjungos Teisingumo Teismo pastatų žaliųjų zonų priežiūros ir pastatų valymo sutartis
Nuorodos numeris: COJ-PROC-17/019
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90911200 Pastatų valymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Europos Sąjungos Teisingumo Teismo visų pastatų žaliųjų zonų, vidaus patalpų ir erdvių, bei išorės priežiūros ir pastatų valymo sutartis.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Europos Sąjungos Teisingumo Teismo rūmų pastatai, žaliosios zonos, vidaus ir išorės patalpos Liuksemburgo Didžiojoje Hercogystėje.
Avviż dwar l-għoti ta’ kuntratt
Ir-riżultati tal-proċedura tal-akkwist
Il-bażi ġuridika:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Tindif tal-bini u l-manutenzjoni ta' żoni ħodor tal-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea
Numru ta' referenza: COJ-PROC-17/019
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Tindif tal-bini u l-manutenzjoni ta' żoni ħodor fil-binjiet kollha, postijiet u żoni interni u esterni tal-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea.
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Bini, żoni ħodor, postijiet u żoni interni u esterni tal-Qorti tal-Ġustizzja tal-Unjoni Ewropea fil-Gran Dukat tal-Lussemburgu.