Works - 133093-2019
Czechia-Prague: Highway maintenance work
2019/S 058-133093
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Works
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Přetěsňování spárořezu a sanace trhlin v CB / AB 2018-2021
II.1.2)Main CPV code
45233139 Highway maintenance work
II.1.4)Short description:
Předmětem zakázky ve výběr vhodného uchazeče, který bude na vyzvání zadavatele provádět stavební práce, spočívajících v přetěsňování spárořezu a v opravách trhlin či poškozených hran cementobetonového krytu nebo v opravách trhlin v asfaltové obrusné vrstvě na dálnicích, které jsou ve správě příslušných Středisek správy a údržby dálnic (SSÚD).
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Výtluky - lokální vysprávky a sanace CBK včetně vyrovnání nerovností
Lot No: 25ZA-002051
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Nutné lokální vysprávky a sanace CBK, včetně vyrovnání nerovností v modernizovaném úseku č. 12.