Services sociaux et autres services spécifiques – marchés publics
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Tussentijdse instroom jeugd: ambulant, residentieel, crisis en innovatie
Numéro de référence: 2017-195
II.1.2)Code CPV principal85320000 Services sociaux
II.1.4)Description succincte:
Opdrachtgever wil lange termijn relaties aangaan met opdrachtnemers. Hierdoor zijn opdrachtnemers in staat om te investeren in doorontwikkeling en innovatie en opereren zij steeds beter binnen de kaders van het Haarlemmermeers model. Tegelijkertijd doen we deze jaren ook steeds meer ervaring op met de ondersteuning van jeugdigen en volwassenen en verandert het politieke veld. Zo zijn de raadsverkiezingen in 2018 en zal er mede naar aanleiding hiervan eventueel nieuw beleid volgen in 2019. Om eventuele wijzigingen die gewenst zijn naar aanleiding van onze gemeenschappelijke ervaring en het gewijzigde politieke veld door te voeren, is flexibiliteit in contracten gewenst. De overeenkomsten voor alle percelen treden in werking op 1 januari 2018.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)85320000 Services sociaux
II.2.4)Description des prestations: II.2.6)Valeur estimée
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4