II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Framework contract for the provision of reflective Frontex labelled vests.
Reference number: Frontex/OP/250/2016/AH.
II.1.2)Main CPV code18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
II.1.4)Short description:
The tender is divided into 3 lots per type of vests:
lot 1 — standard vests;
lot 2 — special vests;
lot 3 — customised vests.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 403 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
The contracting authority reserves the right to award contracts combining the following lots or groups of lots:
The tenderers submitting offers for lot 1 are also required to bid for lot 3.
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
II.2.4)Description of the procurement:
Standard vests.
Description:
— the vest design shall be strictly compatible to the sample provided in Appendix 1 of the terms of reference,
— quality of the vests shall be compliant to the quality requirements as described in point 3.3.1 of the terms of reference,
— required sizes are small (S), medium (M), large (L), extra large (XL) or adjustable multi-sized level solution covering the span of sizes from S to XL,
— estimated yearly quantity per size:
S: 1 000;
M: 2 000;
L: 2 000;
XL: 1 000.
Special types of reflective vests.
— 10 different vest models, whose design shall strictly follow the samples provided in Appendix 2 of the terms of reference,
— quality of the products shall be compliant to the quality requirements as described in point 3.3.2 of the TOR,
— required sizes are adjustable multi-sized level solution covering the span of sizes from S to XL,
— estimated yearly quantity:
1st year: 5 500;
following years: 2 500.
Existing vests to be customised.
— existing vests available at Frontex to be customised by adding a print with the full agency name as specified in Appendix 3 to the terms of reference,
— quality shall be compliant to requirements in point 3.3.3 of the terms of reference,
— estimated total quantity: up to 1 800 units.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretszerződés fényvisszaverő Frontex feliratú mellények biztosítására.
II.1.2)Fő CPV-kód18100000 Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők
II.1.4)Rövid meghatározás:
A pályázat mellénytípusonként 3 tételre oszlik:
1. tétel – szabványos mellények;
2. tétel – speciális mellények;
3. tétel – egyéni mellények.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 403 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
Az ajánlatkérő fenntartja a jogot arra, hogy a következő részek vagy részcsoportok kombinációjával ítéljen oda szerződéseket:
Az 1. tételre pályázó ajánlattevőknek a 3. tételre is pályázniuk kell.
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)18100000 Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Szabványos mellények.
Meghatározás:
— a mellény kialakításának szigorúan követnie kell a feladatmeghatározás 1. függelékében ismertetett mintát,
— a mellények minőségének meg kell felelnie a feladatmeghatározás 3.3.1. pontjában ismertetett minőségi követelményeknek,
— az igényelt méretek a következők: kicsi (S), közepes (M), nagy (L) extra (XL) vagy S-től XL-ig terjedően állítható, többméretű kivitel,
— méretenként a becsült éves mennyiségi igény:
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 2
Fényvisszaverő, speciális mellények.
— 10 különféle mellénymodell, kialakításuk szigorúan követi a feladatmeghatározás 2. függelékében közölt mintákat,
— a termékek minőségének meg kell felelnie a feladatmeghatározás 3.3.2. pontjában ismertetett minőségi követelményeknek,
— igényelt méretek: az S-től XL-ig terjedően állítható, többméretű kivitel,
— becsült éves mennyiségi igény:
1. év: 5 500;
a további évek: 2 500.
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 3
Meglévő mellények egyéni igény szerinti átalakítása.
— A Frontexnél rendelkezésre álló mellények ellátása az ügynökség teljes nevét tartalmazó címkével, a feladatmeghatározás 3. függelékében meghatározottak szerint,
— a mennyiséget a feladatmeghatározás 3.3.3. pontjában ismertetett követelmények tartalmazzák,
— becsült összes mennyiségi igény: legfeljebb 1 800 egység.