II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa strzemion do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-1
Numer referencyjny: 702200183
II.1.2)Główny kod CPV44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa strzemion do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie 1 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 25 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
1.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-25 (SDOD V-25) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 1284
1.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-25 (SDOG V-25) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 1284
Część nr: 2
Zadanie 2 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDw)
2.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE DOLNE V-29 (SDD V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 3917
2.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE GÓRNE V-29 (SDG V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 3917
2.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE ŚRODKOWE V-29 (SDS V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt 195
Część nr: 3
Zadanie 3 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 29 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
3.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-29 (SDOD V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 16525
3.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-29 (SDOG V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 16252
3.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-29 (SDOS V-29) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 9989
Część nr: 4
Zadanie 4 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDw)
4.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE DOLNE V-32/34/36 (SDD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 29669
4.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDG V V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 29669
4.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 4439
Część nr: 5
Zadanie 5 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
5.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
5.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDOG V -32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
5.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 2195
Część nr: 6
Zadanie 6 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
6.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
6.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDOG V -32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
6.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 2195
Część nr: 7
Zadanie 7 Strzemiona dwujarzmowe do łączenia elementów obudowy o profilu V 32/34/36 o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych (w odmianie SDOw)
7.1 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE DOLNE V-32/34/36 (SDOD V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
7.2 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE GÓRNE V-32/34/36 (SDOG V -32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 33231
7.3 STRZEMIĘ DWUJARZMOWE OSZCZĘDNOŚCIOWE ŚRODKOWE V-32/34/36 (SDOS V-32/34/36) ZE STALI W GATUNKU S480W szt. 2195