II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa obudów chodnikowych łukowych i obudów chodnikowych prostych do Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 281-3
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200118
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212320 Diverse Konstruktionen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z Artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa strzemion do łączenia elementów obudowy chodnikowej o profilu V dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
5. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami Zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
6. Zamawiający zastosuje procedurę odwróconą badania i oceny ofert, o której mowa w art. 139 ustawy Pzp
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212320 Diverse Konstruktionen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadanie nr 1. Obudowa łukowa V25 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 25,751 ton
Los-Nr.: 2
Zadanie nr 2. Obudowa łukowa V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 1 545,258 ton
Los-Nr.: 3
Zadanie nr 3. Obudowa łukowa V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 3 300,653 ton
Los-Nr.: 4
Zadanie nr 4. Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 6 892,023 ton
Los-Nr.: 5
Zadanie nr 5. Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 6 892,021 ton
Los-Nr.: 6
Zadanie nr 6. Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 6 892,021 ton
Los-Nr.: 7
Zadanie nr 7. Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 5 136,903 ton
Los-Nr.: 8
Zadanie nr 8. Obudowa łukowa V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 5 136,903 ton
Los-Nr.: 9
Zadanie nr 9. Obudowa łukowa V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 2 037,607 ton
Los-Nr.: 10
Zadanie nr 10. Obudowa łukowa V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 76,896 ton
Los-Nr.: 11
Zadanie nr 11. Obudowa prosta V25 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 550,318 ton
Los-Nr.: 12
Zadanie nr 12. Obudowa prosta V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 1 197,050 ton
Los-Nr.: 13
Zadanie nr 13. Obudowa prosta V29 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S550W lub równoważnej w ilości 181,135 ton
Los-Nr.: 14
Zadanie nr 14. Obudowa prosta V32 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 1 363,968 ton
Los-Nr.: 15
Zadanie nr 15. Obudowa prosta V36 ze stali o podwyższonej wytrzymałości S480W lub równoważnej w ilości 76,914 ton
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 702200118
II.1.2)Główny kod CPV44212320 Konstrukcje różne
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44212320 Konstrukcje różne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9
Część nr: 10
Część nr: 11
Część nr: 12
Część nr: 13
Część nr: 14
Część nr: 15