Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Acord cadru furnizare materiale consumabile hemodializa
Referenznummer der Bekanntmachung: 6102
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Acord cadru de furnizare materiale consumabile hemodializa, conform caiet de sarcini.
Cantitatile minime si maxime ale contractelor subsecvente si acordului cadru sunt stabilite in caietul de sarcini. Contractele subsecvente se vor incheia in baza acordului cadru de furnizare, in functie de fondurile bugetare alocate cu aceasta destinatie, cel mai mare contract subsecvent, estimand ca va fi lunar sau pe orice perioada acoperita de disponibilul bugetar.
Valoarea estimata maxima cel mai mare contract subsecvent (lei fara TVA) 221.954,00 lei. Valoare estimata minima acord-cadru (lei fara TVA) 3.818.352,00. Valoare estimata maxima acord-cadru (lei fara TVA) 10.653.792,00.