Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Svoz odpadu a zajištění úklidu v areálu Výstaviště Praha a Holešovické tržnice
II.1.2)Hlavní kód CPV90910000 Úklidové služby
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem zakázky je zajištění poskytování služeb sběru, svozu, odstranění komunálního odpadu a zajištění úklidu v areálu Výstaviště Praha a areálu Holešovické tržnice a veškerých služeb, které se svozem odpadu a úklidem souvisí.