We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Services - 134666-2021
Ελλάδα-Αθήνα: Υπηρεσίες χρονομεριστικής μίσθωσης
2021/S 053-134666
Προκήρυξη σύμβασης – υπηρεσίες κοινής ωφέλειας
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
Μίσθωση φορητών ηλεκτροπαραγωγών ζευγών (Η/Ζ) καθαρής ισχύος 58 MW για τον Α.Η.Σ. Αθερινόλακκου, για την κάλυψη φορτίων θερινής αιχμής του 2021.
Αριθμός αναφοράς: ΔΠΛΠ 1579
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV
70340000 Υπηρεσίες χρονομεριστικής μίσθωσης
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
II.1.5)Εκτιμώμενη συνολική αξία
Αξία χωρίς ΦΠΑ: 4 037 712.00 EUR
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματα
Η παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές για μέγιστο αριθμό τμημάτων: 2
Μέγιστος αριθμός τμημάτων που μπορούν να ανατεθούν σε έναν προσφέροντα: 2
Η αναθέτουσα αρχή επιφυλάσσεται του δικαιώματος να αναθέσει συμβάσεις συνδυάζοντας τα ακόλουθα τμήματα ή ομάδες τμημάτων:
Ομάδα Α: 23 MW για την κάλυψη φορτίων θερινής αιχμής του 2021 (Ιούλιος - Αύγουστος 2021) του Α.Η.Σ.
Ομάδα Β: 35 MW για την κάλυψη φορτίων θερινής αιχμής του 2021 (Ιούλιος - Αύγουστος 2021) του Α.Η.Σ.
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
Μίσθωση Η/Ζ 23MW, για την κάλυψη φορτίων θερινής αιχμής του 2021 (Ιούλιος - Αύγουστος 2021) του Α.Η.Σ. Αθερινόλακκου.
Αριθμός τμήματος: 1
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης:
Μίσθωση Η/Ζ 35MW, για την κάλυψη φορτίων θερινής αιχμής του 2021 (Ιούλιος - Αύγουστος 2021) του Α.Η.Σ. Αθερινόλακκου.
Αριθμός τμήματος: 2