Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Проучване в подкрепа на оценката на стратегическата рамка на ЕС за здравословни и безопасни условия на труд 2014—2020 г.
Референтен номер: EMPL/LUX/2020/OP/0004
II.1.2)Основен CPV код79411000 Консултантски услуги по общо управление
II.1.4)Кратко описание:
Тази покана за участие в търг е за външно и независимо проучване в подкрепа на оценката на стратегическата рамка на ЕС за здравословни и безопасни условия на труд 2014—2020 г.
Проучването следва да отговаря на изискванията за оценка, определени от по-добри насоки за регулиране и инструменти в областите, посочени в раздела за контекст.
Проучването ще обхваща действия, предприети на национално и европейско ниво, включително Обединеното кралство, от различни действащи лица в отговор на Стратегическата рамка на ЕС за здравословни и безопасни условия на труд 2014—2020 г. и ще оценява въздействието на същата тази рамка. Проучването ще оцени до каква степен са постигнати общите и конкретните цели, т.е. какво е било влиянието на набора от ключови стратегически цели и обхвата на действията за насърчаване на здравето и безопасността на работниците.
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 400 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79411000 Консултантски услуги по общо управление
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Проучване в подкрепа а оценката на стратегическата рамка на ЕС за здравословни и безопасни условия на труд 2014—2020 г.
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Studie na podporu hodnocení strategického rámce EU pro ochranu zdraví a bezpečnost při práci na období 2014–2020
Spisové číslo: EMPL/LUX/2020/OP/0004
II.1.2)Hlavní kód CPV79411000 Všeobecné podnikové poradenství
II.1.4)Stručný popis:
Tato výzva k podání nabídky se týká externí a nezávislé studie na podporu hodnocení strategického rámce EU pro ochranu zdraví a bezpečnost při práci na období 2014–2020.
Studie musí splňovat požadavky týkající se hodnocení stanovené pokyny a souborem nástrojů pro zlepšování právní úpravy v oblastech stanovených oddílem obsahujícím informace.
Studie se bude zabývat opatřeními přijatými na vnitrostátní úrovni a na úrovni EU, včetně Spojeného království, různými subjekty v návaznosti na strategický rámec EU pro ochranu zdraví a bezpečnost při práci na období 2014–2020 a vyhodnotí dopad tohoto strategického rámce EU pro ochranu zdraví a bezpečnost při práci na období 2014–2020. Studie posoudí, do jaké míry bylo dosaženo obecných a konkrétních cílů, tj. jaký byl dopad stanovených klíčových strategických cílů a řady opatření na podporu zdraví a bezpečnosti pracovníků.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 400 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV79411000 Všeobecné podnikové poradenství
II.2.4)Popis zakázky:
Studie na podporu hodnocení strategického rámce EU pro ochranu zdraví a bezpečnost při práci na období 2014–2020.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Study to Support the Evaluation of the EU Strategic Framework on Health and Safety at Work 2014-2020
Reference number: EMPL/LUX/2020/OP/0004
II.1.2)Main CPV code79411000 General management consultancy services
II.1.4)Short description:
This call for tender is for an external and independent study to support the evaluation of the EU Strategic Framework on Health and Safety at work, 2014-2020.
The study shall comply with the requirements regarding evaluation defined by better regulation guidelines and toolbox in the areas outlined in the background section.
The study will cover actions undertaken at national and EU level including the UK by the different actors in response to the EU Strategic Framework on Health and Safety at work, 2014-2020 and will evaluate the impact of the EU Strategic Framework on Health and Safety at work, 2014-2020. The study will assess to which extent the general and specific objectives have been achieved, i.e. what was the impact of the set key strategic objectives and the range of actions for promoting workers’ health and safety.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 400 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79411000 General management consultancy services
II.2.4)Description of the procurement:
Study to support the Evaluation of the EU Strategic Framework on Health and Safety at work 2014-2020.
Oikeusperusta:
Asetus (EU, Euratom) N:o 2018/1046
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Selvitys työterveyttä ja -turvallisuutta koskevan EU:n kauden 2014–2020 strategiakehyksen arvioinnin tukemiseksi
Viitenumero: EMPL/LUX/2020/OP/0004
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi79411000 Yleiset johdon konsulttipalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämä tarjouspyyntö koskee ulkopuolista ja riippumatonta selvitystä työterveyttä ja -turvallisuutta koskevan EU:n kauden 2014–2020 strategiakehyksen arvioinnin tukemiseksi.
Selvityksen tulee vastata tausta-asiakirjoissa kuvattujen alojen osalta paremman sääntelyn ohjeistuksen ja välineistön mukaista arviointia koskevia vaatimuksia.
Selvitys kattaa kansallisella ja EU:n tasolla sekä Yhdistyneessä kuningaskunnassa eri toimijoiden työterveyttä ja -turvallisuutta koskevan EU:n kauden 2014–2020 strategiakehyksen tiimoilta toteuttamat toimet, ja selvitys arvioi työterveyttä ja -turvallisuutta koskevan EU:n kauden 2014–2020 strategiakehyksen vaikutuksia. Selvityksessä arvioidaan, missä määrin yleis- ja erityistavoitteet on saavutettu, eli siis mikä oli asetettujen keskeisten strategisten tavoitteiden vaikutus sekä työntekijöiden terveyttä ja turvallisuutta edistävien toimien laajuus.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 400 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)79411000 Yleiset johdon konsulttipalvelut
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Selvitys työterveyttä ja -turvallisuutta koskevan EU:n kauden 2014–2020 strategiakehyksen arvioinnin tukemiseksi.