В момента има проблем с показването на URL адреси в обявленията въз основа на електронните формуляри. Работим по неговото отстраняване. Като временно решение ви предлагаме да изтривате запетаята (или друг специален знак), която се появява в края на URL адреса. Извиняваме се за неудобството.
Доставки - 134834-2016
Компактен изглед
България-Раднево: Електрическо оборудване
2016/S 076-134834
Обявление за поръчка – специални сектори
Доставки
II.1)Описание
II.1.1)Заглавие на поръчката, предоставено от възложителя:
„Рехабилитация на ел. частта и подмяна на системата за управление на багери ERs 710“– реф. № 54/2016 г. — ЗОП.
II.1.2)Вид на поръчката и място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите
Покупка
Основна площадка или място на изпълнение на строителството, място на доставката или място на предоставяне на услугите: Условията на доставка на оборудване и резервни части по предмета на процедурата са DDP складова база на Възложителя — рудник „Трояново-1“, с. Трояново, обл. Стара Загора, съгласно Инкотермс 2010.
Място за изпълнение на дейностите по предмета на процедурата: монтажни площадки на Възложителя намиращи се в рудник „Трояново-1“, с. Трояново, обл. Стара Загора и рудник „Трояново-3“, с. Медникарово, обл. Стара Загора.
код NUTS BG344 Stara Zagora
II.1.4)Информация относно рамковото споразумение
II.1.5)Кратко описание на поръчката или покупката/ите:
Рехабилитация на ел. частта и подмяна на системата за управление на багери ЕRs710 инв. № 165, фабр. № 4127, ЕRs 710, инв. № 166, фабр. № 4144 работещи в участък „Добив“ рудник „Трояново-1“ и ERs 710, инв. № 362, фабр. № 4133 работещ в участък „Добив“ на рудник „Трояново-3“, съгласно техническа спецификация и условия за изпълнение на възложителя в документацията за участие.
II.1.6)Oбщ терминологичен речник (CPV)
31600000 Електрическо оборудване
II.2)Количество или обем на поръчката
II.2.1)Общо количество или обем :
Количество — 3 /три/ броя багери, като обема на дейностите е подробно описан в документацията за участие.
Прогнозната стойност е и максималния финансов ресурс осигурен от възложителя. Подадени ценови оферти, които надхвърлят прогнозната стойност по процедурата, ще бъдат отстранявани като неотговарящи на предварително обявените условия на Възложителя.
Прогнозна стойност, без да се включва ДДС : 7 650 000 BGN
II.2.2)Информация относно опциите
Опции: не