Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Zabezpečenie nákupu motorovej nafty a leteckého paliva
Numéro de référence: 31334/2022-2040
II.1.2)Code CPV principal09134100 Huile diesel
II.1.4)Description succincte:
1.Motorová nafta v súlade s normou STN EN 590 bez biozložky
2.Letecký petrolej JET A-1 v súlade s AFQRJOS pre účely použitia ako palivo a ako pracovná kvapalina palivového regulačného systému leteckej techniky s prúdovými alebo turbovrtuľovými motormi, lietajúcimi podzvukovou a nadzvukovou rýchlosťou
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)09131000 Kérosène aviation
II.2.4)Description des prestations: