Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Viešojo transporto keleivių informavimo švieslentės su operacine sistema ir programine įranga ir švieslenčių įrengimo darbai Vilniaus viešojo transporto stotelėse
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35261100 Anzeigetafeln mit wechselnder Meldung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkančioji organizacija siekia įsigyti keleivių informavimo švieslentes su operacine sistema ir programine įranga bei švieslenčių įrengimo darbus Vilniaus viešojo transporto stotelėse.