Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Доставка на мултимедиен проектор
II.1.2)Code CPV principal38652120 Vidéoprojecteurs
II.1.4)Description succincte:
Предметът на обществената поръчка обхваща доставка на мултимедиен проектор във връзка с подобряване на информационно-комуникационните възможности на българския модул.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)38652120 Vidéoprojecteurs
II.2.4)Description des prestations: