Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Leveren automotive materiaal
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34330000 Onderdelen voor vrachtwagens, bestelwagens en auto's
II.1.4)Korte beschrijving:
De VRK is op zoek naar een Opdrachtnemer voor het op afroep en naar behoefte van de VRK leveren van automotive materiaal ten behoeve van het door de VRK in eigen beheer uitvoeren van onderhoud aan zijn wagenpark (personenvoertuigen en vrachtwagens van de VRK). Onder automotive materiaal verstaat de VRK in het kader van deze aanbesteding het volgende:
• Het leveren van voertuigonderdelen voor onderhoud, reparatie en schadeherstel van personen- en bestelauto’s en vrachtwagens.
• Het leveren van gereedschap en equipment die noodzakelijk zijn voor onderhoud, reparatie en schadeherstel van personen- en bestelauto’s en vrachtwagens.
• Het leveren van klein materiaal ten behoeve van onderhoud, reparatie en schadeherstel van personen- en bestelauto’s en vrachtwagens.