VII.1.2)Testo da correggere nell'avviso originaleNumero della sezione: II.2.4
Punto in cui si trova il testo da modificare: A közbeszerzés ismertetése:
anziché:
(...)
17,3 km hosszú (alagúti és felszíni) vonalon, a vonal állomásain, metró járműtelepen és diszpécser központban vasúti távközlési rendszerek és központi diszpécserek 3 irányító rendszereinek rekonstrukciója, telepítése, kivitelezése, a bizt.ber. berendezések felújítása úgy, mint:
Összevont diszpécser rendszer fejlesztése, bővítése, korszerűsítése vagy bevezetése 20 állomáson, és ezen rendszerek állomási és központi felügyeleti rendszerbe történő integrálása, mely az alábbi diszpécser rendszereket foglalja magában:
— központi diszpécserek (Központi Forgalmi Menetirányító (KFM), Központi Utasforgalmi Diszpécser (KUD), Műszaki Diszpécser (MÜDI)) felügyeleti, megfigyelő és tájékoztató alrendszerei,
2. Központi Utasforgalmi Diszpécser (KUD),
5. Energia Diszpécser (EDI) felügyeleti alrendszerei.
Numero della sezione: III.1.3
Punto in cui si trova il testo da modificare: Műszaki, illetve szakmai alkalmasság, a kiválasztási szempontok felsorolása és rövid ismertetése:
Mérőszám:
cd) diszpécser rendszer száma; nettó HUF;
Az alkalmasság minimumkövetelménye(i):
M1. Alkalmatlan ajánlattevő, ha nem rend. jelen felhívás feladását megelőző 96 hónapban előírásoknak, szerződésnek megfelelően teljesített, műszaki átadás-átvétellel zárt alábbi referenciákkal:
cd) közlekedési létesítményben központi felügyeleti rendszerbe integráltan legalább egy diszpécser rendszer fejlesztése és/vagy bővítése és/vagy korszerűsítése és/vagy bevezetése, vagy közlekedési létesítményben minimum 500 000 000 HUF értékű felügyeleti vagy megfigyelő vagy tájékoztató rendszer bevezetése és/vagy korszerűsítése és/vagy bővítése.
leggi:
cd) diszpécser rendszer (alrendszer) száma; nettó HUF;
cd) közlekedési létesítményben központi felügyeleti rendszerbe integráltan legalább 1 darab diszpécser rendszer vagy alrendszer fejlesztése és/vagy bővítése és/vagy korszerűsítése és/vagy bevezetése, vagy közlekedési létesítményben minimum 500 000 000 HUF értékű felügyeleti vagy megfigyelő vagy tájékoztató rendszer bevezetése és/vagy korszerűsítése és/vagy bővítése.