Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Доставки - 135657-2020
България-София: Касети с тонер
2020/S 057-135657
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства — обособена позиция 5 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки“ за нуждите на АПИ
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на тонери за копирни и печатащи устройства — обособена позиция 5 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки“ за нуждите на Агенция „Пътна инфраструктура“.
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове
II.2.4)Описание на обществената поръчка: