Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/25/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6 in suhi zrak
Referenčna številka dokumenta: JN20-003
II.1.2)Glavna koda CPV31100000 Elektromotorji, generatorji in transformatorji
II.1.4)Kratek opis:
Dobava SN (RMU) stikalnih blokov 24 kV na SF6 in suhi zrak.