Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Implementatiepartner Upgrade en Migratie Website naar Drupal 9
II.1.2)Code CPV principal72400000 Services internet
II.1.4)Description succincte:
Middels deze aanbesteding is de UM op zoek naar een ervaren Drupal implementatiepartner die (i) de upgrade en migratie van deze drie Drupal omgevingen kan realiseren en (ii) na oplevering als onderhoudspartner kan fungeren voor deze omgevingen (optioneel).
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)72420000 Services de développement de l'internet
II.2.4)Description des prestations: